Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Filter

Zaklapávací rám (klaprám) A1

€7,90

Hliníkový zaklapávací rám (klaprám, snapframe) na plagáty v rozmere A1 594x841mm. Blesková výmena plagátov cez jednoduchý zaklapávací systém. Pevná antireflexná priehľadná fólia na ochranu vášho plagátu. Elegantne zrezané bočné lišty do 45 stupňov. Súčasťou balenia je aj kotviaci materiál do steny.  Množstevné zľavy.

Zvoliť parametre

Zaklapávací rám (klaprám) A2

€7,90

Hliníkový zaklapávací rám (klaprám, snapframe) na plagáty v rozmere A2 420x594mm. Blesková výmena plagátov cez jednoduchý zaklapávací systém. Pevná antireflexná priehľadná fólia na ochranu vášho plagátu. Elegantne zrezané bočné lišty do 45 stupňov. Súčasťou balenia je aj kotviaci materiál do steny. Množstevné zľavy.

Zvoliť parametre

Zaklapávací rám (klaprám) A3

€7,90

Hliníkový zaklapávací rám (klaprám, snapframe) na plagáty v rozmere A3 297x420mm. Blesková výmena plagátov cez jednoduchý zaklapávací systém. Pevná antireflexná priehľadná fólia na ochranu vášho plagátu. Elegantne zrezané bočné lišty do 45 stupňov. Súčasťou balenia je aj kotviaci materiál do steny. Množstevné zľavy.

Zvoliť parametre

Zaklapávací rám (klaprám) A4

€7,90

Hliníkový zaklapávací rám (klaprám, snapframe) na plagáty v rozmere A4 210x297mm. Blesková výmena plagátov cez jednoduchý zaklapávací systém. Pevná antireflexná priehľadná fólia na ochranu vášho plagátu. Elegantne zrezané bočné lišty do 45 stupňov. Súčasťou balenia je aj kotviaci materiál do steny. Množstevné zľavy.

Zvoliť parametre