Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Filter

Nástenné MESAČNÉ kalendáre so špirálovou kovovou väzbou

€1,00

Nástenné kalendáre s vašim vlastným motívom, vhodné ako pozornosť pre zamestnancov, obchodných partnerov alebo aj pre vlastné firemné účely.  Nástenné kalendáre sú napevno zviazané kovovou hrebeňovou väzbou s háčikom na zavesenie v rovnakej farbe.  Kalendáre sú tlačené na kvalitný 150g natieraný papier. Nástenné kalendáre sú dostupné v rozmeroch A4 (210x297mm) a väčší A3 (297x420mm). Tieto kalendáre môžete od nás mať  už od 1,81/ks (bez dph). 

Zvoliť parametre

Stolové kalendáre DVOJTÝŽDENNÉ so špirálovou kovovou väzbou

€1,00

Tlač dvojtýždenných stolových kalendárov s vašim vlastným motívom, slovenským kalendáriom a priestorom na poznámky v každom dni.  Stolové kalendáre sú napevno zviazané kovovou hrebeňovou väzbou a tlačené na kvalitný 100g hladený papier, vhodný aj na ručné dopisovanie poznámok. Stolové dvojtýždenné kalendáre sú dostupné v rozmere 297 x 110mm. Tieto kalendáre môžete od nás mať  už od 1,50€/ks (bez dph). 

Zvoliť parametre

Stolové kalendáre MESAČNÉ so špirálovou kovovou väzbou

€1,00

Tlač mesačných stolových kalendárov s vašim vlastným motívom, vhodné ako pozornosť pre zamestnancov, obchodných partnerov alebo aj pre vlastné firemné účely.  Stolové kalendáre sú napevno zviazané kovovou hrebeňovou väzbou a tlačené na kvalitný 150g natieraný papier. Stolové kalendáre sú dostupné v rozmeroch menší 99x210mm a väčší 297x140mm. Tieto kalendáre môžete od nás mať  už od 1,28€/ks (bez dph). 

Zvoliť parametre

Stolové kalendáre TÝŽDENNÉ so špirálovou kovovou väzbou

€1,00

Tlač týždenných stolových kalendárov s vašim vlastným motívom, slovenským kalendáriom a priestorom na poznámky v každom dni.  Stolové kalendáre sú napevno zviazané kovovou hrebeňovou väzbou a tlačené na kvalitný 100g hladený papier, vhodný aj na ručné dopisovanie poznámok. Stolové týždenné kalendáre sú dostupné v rozmere 297 x 110mm. Tieto kalendáre môžete od nás mať  už od 2,70€/ks (bez dph). 

Zvoliť parametre

Vreckový kalendár

€7,90

Praktický vreckový kalendár vo formáte vizitky 85×55. Zadná strana obsahuje kalendárium, prednú stranu môžete ľubovoľne využiť ako klasickú vizitku alebo akúkoľvek prezentáciu vášho produktu / služby. Možná je tiež tlač vlastných fotografií.

Vreckové kalendáre máme pre vás už od 0,018€ (bez dph).

Zvoliť parametre