Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Filter

Vizitky

€7,90

Absolútny základ vašej prezentácie. Vizitky s rýchlym doručením už od 0,013€ (bez dph). Zvoľte si vlastné parametre a vypočítajte si vlastnú cenu na mieru.

Potrebujete kalkuláciu na mieru pre iné množstva ale typy papierov?
⇒ Napíšte nám, kalkuláciu na mieru zvyčajne zašleme do 1 hod.

Zobrazte si cenník v tabuľke alebo si cenu vypočítajte priamo na mieru.

 

Zvoliť parametre

Vizitky s parciálnym 3D lakom

€7,90

Originálne, odlišné, výnimočné…presne také by mali byť vizitky ktoré zaujmú a neskončia založené roky bez povšimnutia. 3D parciálny lak je samostatná vrstva ktorá je vystúpená nad štandardnou tlačou a naviac dodá extra lesk presne tým prvkom na vizitke, ktoré sú pre vás najpodstatnejšie. Zvýrazniť je možné logá, symboly alebo aj celé obrázky. S prípravou podkladov vám radi pomôžeme.  Pre čo najlepší efekt odporúčame kombináciu laku s matne natieraným papierom.

Kalkulačka dostupná do 1000ks. Pri záujme o vyšší počet nás prosím kontaktujte na info@lepsiatlac.sk . Radi pripravíme ponuku na mieru. 

 

Zvoliť parametre

Vizitky skladané

€14,50

Klasické vizitky už nestačia? Máme pre vás skladané vizitky po dlhšej aj kratšej strane už od 0,05€ (bez dph).  Vhodné na prezentáciu väčšieho množstva informácií, kartičky na poznačenie termínov, kartičky na zbieranie vernostných bodov a veľa iného.

Zvoliť parametre