Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Filter

Magnetky (magnetická fólia)

€1,00

Magnetky na magnetickej fólií sú to pravé, ak hľadáte magnetky s logom vašej firmy, spomienku na event alebo aj magnetky s rodinnými fotografiami do domácnosti. Keďže magnetky držia pevne no stále je ich možné bez stôp jednoducho odstrániť a premiestniť na iné miesto sú často využívané ako praktická reklama na auto, dvere alebo iný magnetický povrch. Online kalkulácia podľa zvolených parametrov umožňuje aj kalkuláciu väčších kusov magnetiek.

Zvoliť parametre

Magnetky, plech ø37mm

€7,90

Plechové magnetky v tvare kruhu s ø 37mm je možné využiť ako reklamný predmet s vaším logom, spomienku na event alebo aj magnetky s rodinnými fotografiami do domácnosti. Plechové magnetky máme pre vás už od 0,63€/ks (bez DPH).

Zvoliť parametre

Magnetky, plech ø50mm

€7,90

Plechové magnetky v tvare kruhu s ø 50mm je možné využiť ako reklamný predmet s vaším logom, spomienku na event alebo aj magnetky s rodinnými fotografiami do domácnosti. Plechové magnetky máme pre vás už od 0,65€/ks (bez DPH).

Zvoliť parametre

Magnetky, plech ø75mm

€7,90

Plechové magnetky v tvare kruhu s ø 75mm je možné využiť ako reklamný predmet s vaším logom, spomienku na event alebo aj magnetky s rodinnými fotografiami do domácnosti. Plechové magnetky máme pre vás už od 0,80€/ks (bez DPH).

Zvoliť parametre