Napíšte nám

  Potrebujete info?

  icon_tel_mail

  Telefón: 0915 614 690
  Email: info@lepsiatlac.sk

   

  Na všetky vaše otázky vám radi zodpovieme v prac. dňoch od 9-18 hodiny.

  icon_fa_adresa

  Fakturačná adresa:

  LiveStories s. r. o.

  Lipovník 153, 95601

  IČO: 52478777

  DIČ: 2121047775

  IČ DPH: SK2121047775

   

  icon_prevadzka

  Adresa prevádzky:

  tlačiareň Lepšia Tlač

  Lipovník 112, 95601

  (okres Topoľčany)

   

  Rýchla pomoc?

  Štandardná cena dopravy pri cene vopred (kuriér DPD) je 2,90€ / objednávka. V prípade dobierky je k objednávke pripočítaný poplatok za dobierku 1,00€.

  Objednávka nad 80€ bez DPH  – doprava zdarma

  Osobný odber – zdarma, bez poplatku za dopravu


  Objednávku je možné zaslať aj na DPD odberné miesto. Ich aktuálny zoznam vo vašom okolí nájdete po zadaní adresy TU. V prípade záujmu o doručenie na odb. miesto nás prosím kontaktujte vopred, keďže niektoré odberné miesta majú limitovanú veľkosť / váhu zásielok kt. sú schopné uskladniť.

  Štandardná doba doručenia sa pohybuje v rozmedzí 2-4 pracovné dní od potvrdenia objednávky, v prípade platby vopred od prijatia tejto platby. O presnejšom termíne doručenia ako aj o celom priebehu objednávky vás budeme informovať mailom.

  V prípade ak objednávka bude obsahovať produkty ktoré nie sú skladom, budeme vás taktiež informovať o dobe naskladnenia / doručenia objednávky.

   

  Podrobný návod na správnu prípravu podkladov do tlače ako aj tlačové šablóny na väčšinu z našich produktov nájdete TU. V prípade otázok nás pokojne kontaktujte.

  Pri všetkých produktoch na našej stránke funguje systém množstevných zliav, väčšie množstvo = výhodnejšia cena. V prípade ak požadované množstvo pri konkrétnom produkte nie je dostupné na výber kontaktujte nás a nájdeme vhodné riešenie.