WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

Samolepky

€1,00

Samolepky majú veľmi bohaté využitie od označovania vlastných výrobkov, označenia zásielok, akciových a špeciálnych ponúk vo vašom obchode, orientačné a príkazové označenia a veľa iného. Samolepky je možné vyrezať do ľubovoľného tvaru a potlačiť  text, logá a akúkoľvek vlastnú grafiku. Tlač prebieha na ekologických latexových tlačiarňach a na výber máte z PVC matnej, lesklej alebo transparentnej samolepky a taktiež papierovú samolepku pri potrebe naturálnejšieho vzhľadu samolepiek. Online kalkulácia podľa zvolených parametrov umožňuje aj kalkuláciu väčších polepov.

Zvoliť parametre

Rám Clip-Fix na fotku 50x70cm

€0,95

Clip rámiky sú v našej ponuke v dvoch verziách:
• samostatný kliprám vo zvolenom rozmere
• clip-rám priamo s vašou vytlačenou fotografiou (profesionálna veľkoformátová tlač na fotopapier – 220g vo zvolenom rozmere)

Pozor, tento produkt z bezpečnostných dôvodov nezasielame kuriérom. Je možné len osobné vyzdvihnutie – tlačiareň LepsiaTlac.sk, Lipovník 112, 95601 (okres Topoľčany).

Zvoliť parametre

Stolové kalendáre MESAČNÉ so špirálovou kovovou väzbou

€1,00

Tlač mesačných stolových kalendárov s vašim vlastným motívom, vhodné ako pozornosť pre zamestnancov, obchodných partnerov alebo aj pre vlastné firemné účely.  Stolové kalendáre sú napevno zviazané kovovou hrebeňovou väzbou a tlačené na kvalitný 150g natieraný papier. Stolové kalendáre sú dostupné v rozmeroch menší 99x210mm a väčší 297x140mm. Tieto kalendáre môžete od nás mať  už od 1,28€/ks (bez dph). 

Zvoliť parametre

Akrylová foto kľúčenka 3,5×4,5cm

€0,95

Kľúčenka s vlastnou fotkou 3,5×4,5

Originálny prívesok na kľúče s fotkou v rozmere 3,5×4,5cm ideálne ako darček na narodeniny, Valentína, Vianoce alebo pri akejkoľvek inej príležitosti.

Zvoliť parametre

Vreckový kalendár

€7,90

Praktický vreckový kalendár vo formáte vizitky 85×55. Zadná strana obsahuje kalendárium, prednú stranu môžete ľubovoľne využiť ako klasickú vizitku alebo akúkoľvek prezentáciu vášho produktu / služby. Možná je tiež tlač vlastných fotografií.

Vreckové kalendáre máme pre vás už od 0,018€ (bez dph).

Zvoliť parametre

Pečiatky Modico

€7,90

Kvalitné pečiatky Modico s expresnou výrobou (do 1hod pri osobnom odbere) do 24hod pri zasielaní kuriérom. Pečiatky Modico od  12,20€ bez dph.  Zvoľte si vlastné parametre a vypočítajte si vlastnú cenu na mieru.

Pečiatky Modico  sú vyrabané kvalitnou osvitovou technológiou, čo umožňuje reprodukciu aj drobnejšieho textu a tenkých čiar so zachovaním dokonalej ostrosti. Pečiatky sú automatické, poduška s atramentom je priamo v strojčeku, nie je potrebné žiadne namáčanie.

Výdrž atramentovej podušky – 15 000 orazení s jednoduchom výmenou v prípade potreby. Certifikovaná farba s garanciou 7 rokov proti zaschnutiu atramentu v pečiatke.

K odtlačeniu pečiatky stačí len krátke orazenie, pri dlhšom prítlaku pečiatka indikuje viac atramentu.

 

 

Zvoliť parametre

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.