WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

Vreckový kalendár

€7,90

Praktický vreckový kalendár vo formáte vizitky 85×55. Zadná strana obsahuje kalendárium, prednú stranu môžete ľubovoľne využiť ako klasickú vizitku alebo akúkoľvek prezentáciu vášho produktu / služby. Možná je tiež tlač vlastných fotografií.

Vreckové kalendáre máme pre vás už od 0,018€ (bez dph).

Zvoliť parametre

Zaklapávací rám (klaprám) A4

€7,90

Hliníkový zaklapávací rám (klaprám, snapframe) na plagáty v rozmere A4 210x297mm. Blesková výmena plagátov cez jednoduchý zaklapávací systém. Pevná antireflexná priehľadná fólia na ochranu vášho plagátu. Elegantne zrezané bočné lišty do 45 stupňov. Súčasťou balenia je aj kotviaci materiál do steny. Množstevné zľavy.

Zvoliť parametre

Skladané letáky A4 do A5

€1,00

Využite najväčšiu výhodu skladaných letákov, ktorou sú 4 samostatné plochy. Všetky informácie tak môžu byť logicky usporiadané, no zároveň kreatívne prepojené. Formát A4 skladaný na polovicu do A5 môžete mať už od 0,298€/ks pri štandardnej digitálnej tlači do 24 hod. alebo ešte výhodnejšie pri väčších množstvách od 0.107€/ks vhodných na ofsetovú tlač.

Zobrazte si cenník v tabuľke alebo si cenu vypočítajte priamo na mieru.

Zvoliť parametre

Rám Clip-Fix na fotku 60x80cm

€0,95

Clip rámiky sú v našej ponuke v dvoch verziách:
• samostatný kliprám vo zvolenom rozmere
• clip-rám priamo s vašou vytlačenou fotografiou (profesionálna veľkoformátová tlač na fotopapier – 220g vo zvolenom rozmere)

Pozor, tento produkt z bezpečnostných dôvodov nezasielame kuriérom. Je možné len osobné vyzdvihnutie – tlačiareň LepsiaTlac.sk, Lipovník 112, 95601 (okres Topoľčany).

Zvoliť parametre

Nástenné MESAČNÉ kalendáre so špirálovou kovovou väzbou

€1,00

Nástenné kalendáre s vašim vlastným motívom, vhodné ako pozornosť pre zamestnancov, obchodných partnerov alebo aj pre vlastné firemné účely.  Nástenné kalendáre sú napevno zviazané kovovou hrebeňovou väzbou s háčikom na zavesenie v rovnakej farbe.  Kalendáre sú tlačené na kvalitný 150g natieraný papier. Nástenné kalendáre sú dostupné v rozmeroch A4 (210x297mm) a väčší A3 (297x420mm). Tieto kalendáre môžete od nás mať  už od 1,81/ks (bez dph). 

Zvoliť parametre

Kovová foto kľúčenka 3,5×4,5cm

€0,95

Kľúčenka s vlastnou fotkou 3,5×4,5 kov

Originálny prívesok na kľúče s fotkou v rozmere 3,5×4,5cm ideálne ako darček na narodeniny, Valentína, Vianoce alebo pri akejkoľvek inej príležitosti.

Out of stock / See details

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.